Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zvuky,vrzání na přední nápravě
HELLMUT
24.07.2016 20:18 - Re: Zvuky,vrzání na přední nápravě
U??vate?
63zdenda napsal(a):
Jestli se dobře pamatuji, říkal jsem olej, až když jsi řekl, že mᚠjenom brzdovku, tak jsem svolil, šlo pouze o potvrzení závady a hned výměnu čepu, ono když je tam nějaká kapalina, třeba i voda, přestane to vrzat, jinak jsem ti také nabídl, abys koupil čep, přijel, že ti ho vyměním, to že si s tím lítᚠpo celém světě je věc další, byl si i v Praze v servisu, kde ti poradil výměnu tyčky, která to nedělala, příště piš jak to bylo, ne něco upraveného.

Já tušil že to nemám psát
Ne brouku, nerozčiluj se,nezlob se,já ti nic nevyčítám. Auto bude mit brzy 200 000 čepy si stejně zaslouží výměnu.
Ale řekl jsi vezmi stříkačku a stříkni tam olej nebo brzdovku. Přesně v tomto pořadí, první olej pak brzdovku. Vzhledem k tomu že jsem měl v autě nevyužitou pixlu s brzdovkou,tak jsem se toho chytil jako klíště . Je pravda že pak už jsi o brzdovce nemluvil a říkal pořád olej. Jenže když jsem tu brzdovkou měl...
Pak jsem mluvil z Hanzem a ten mi řekl že brzdovka mi to zničí. Ale to už je fakt jedno. Opakuji nic nevyčítám, každý svého štěstí strůjcem. A taky jsi mi řekl že mám sundat tu prachovku a dát tam vazelínu. Ale do toho už jsem se nepoušel nebo jsem měl na práci důležitější věci jako třeba si udělat svačinu na cestu
A tyčku mi automechanik neradil, naopak řekl že je to nesmysl jí měnit když nevím. Ale to byla moje iniciativa nebo tyčka je levná a zrovna nedávno jsem jí měnil na druhém autě a šlo to velice snadno. Tak jsem si řekl že za 350.- (Monroe v Kelly po slevě) to zkusím že mě to nezabije a třeba pomůže. No nepomohlo
Tak Zdeňoure klidek.
Jinak tady je to super,jsem fakt nadšený, už dlouho jsem nebyl takhle spokojen, jen aby vydrželo počasí...

Ps: Omlouvám se za Off topic a klidně to smažte až to Zdenda dočtete

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator