Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ovládání (funkce) klimatizace/topeni
jruze
12.05.2016 22:34 - Re: Ovládání (funkce) klimatizace/topeni
U??vate?
jumep napsal(a):
nepotrebujem sem davat ziadne zdroje, v garazi nastartujem, zopne spojka na kompresore, stupim na plyn, vyletia otacky, pustim plyn - klesnu otacky a znova sa zopne spojka takze sa pri stupeni na plyn rozopla ...


A dobíjení , výhřev atd.. to vypne také ? páč pokud to vypíná klimu z důvodu odlehčení motoru tak to musí v prvé řadě vypnout toto - odebírá to víc než klima a v tom případě nevím na co mám já v autě klimu protože já jezdím dalo by se říct pořád ve velké zátěži a to bych se v autě upekl(jak v C5I tak v biturbu - to ve 200Km/h je myslím dostatečné zatížení motoru pro odpojení klimy nebo kdy by se mi měla odpojit u mne? (neodpojovala se mi ani celou cestu z HR a prasklou hadicí od turba a to jsem musel držet do kopců opravdu pod plynem - tudíž pod max zátěží aby se to vyškrábalo do kopců a ani nikdy při regeneraci myslím nikomu v autě nezačalo být horko = regenerace trvá +- 5.minut - to by asi každý v paříkách postřehnul.

Omlouvám se Alxovi dopředu,ale tohle já nedám.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator