Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
63zdenda
27.04.2016 21:07 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
U??vate?
Lucky76 napsal(a):
to jsem ještě neslyšel!!! V Citroenu v České Lípě, mě nejdříve poučili, že to mají nejnovější, nejlepší GEO v okolí, pak přijde mladík, který mi řekne, že určitě mám volant křivě, ale že to dá dopořádku. Při vypnutém motoru něco šteluje, pak mi řekne, že odklony vzadu jsou špatné, že s tím nic nejde dělat, ale, že teď budu mít volant rovně, jako ve stíhačce.......... Realita: Jedu domu naštvaný, že mám !přeloženou Tatrovku a že se s tím musím smířit .... to, že po zásahu inženýra z Citroenu mám volant na rovině za 5 třičtvrtě na tři ani neřešim


Do Citroenu v České Lípě už nikdy nelez, ty umí pouze auta prodávat, jinak bych si tam nenechal ani auto umejt, byl jsem tam 3x a nikdy víc, vždy mne překvapili svou neznalostí, už jsem to tady v nějakém vlákně psal, poslední kapka byla, když mne technik přesvědčoval, že ruční brzda je na zadku, nenechal si to vysvětlit ani za boha, hodně velkým obloukem kolem nich a pryč.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator