Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vibrace auta při jízdě
jruze
02.04.2016 14:31 - Re: Vibrace auta při jízdě
U??vate?
Já mám tu zkušenost že ve 140Km/h už se vše uklidní(pokud tam něco bylo) a nová zkušenost - byl jsem teď na STK a než jsem tam jel tak jsem auto zvednul do origo(předek jsem měl záměrně asi o 5cm níže - po srovnání se při prudkém rozjezdu (přidání plynu) objeví lehké vybrace(dalo by se říct od 0 do 70-80Km/h - pneu vylučuji měl jsem při cestě do D na druhém autě a OK) ve vyšší rychlosti už ne a auto je daleko víc nestabilní než na co jsem zvyklej(je to nastaveno tak jak má být a je to stejně jako u obou dalších co mám) před úpravou ani náznak vybrací (půjde zpět ,,k zemi" - jednak je ovladatelnější a za druhé nevybruje) Ale někde je tam na L. předku nějaká vůle ale je neodhalitelná už druhou STK a i jsem se snažil najít - projeví se to jen když najedu kolem k obrubníku , přejezdu na chodník(šikmej obrubník-nájezd) a pouze v malé rychlosti (jízdě krokem) (cvaknutí se nezvětšuje co to auto mám +- 20000Km)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator