Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výmena tyčiek riadenia
dany112
16.12.2015 08:31 - Re: Výmena tyčiek riadenia
99
Tak ja viem, že pri servise sa môže vyskytnú veža vecí, ktoré treba spravi....ako napríklad aj táto geometria, poprípade keď som menil tie ložiská robil som už aj brzdy zadné.....a tiež chápem, že oni neopravujú ale vymieňajú ako každý servis hádam vo všetkom ale nechápem to, že diel ktorý sa kupuje cez servis je o 100% drahší ako keby som ho kúpil normálne napr. v autotechne....pritom sa jedná o rovnakú značku výrobku (dielu) samozrejme plus cena práce, ktorá býva asi tak drahá ako samotný diel.......a neviem či len ja som mal také štastie alebo čo ale stále keď mi niečo robili tak to robili dos nekvalitne....(ani domov som nezašiel a išiel som stým hneď spä) popríápade do dvoch dní od servisu sa dojebalo hneď niečo iné čo predtým bolo v poriadku, alebo mi ešte na BMW robili naftové čerpadlo.....prišiel som domov a pod autom mláka....alebo napríklad som menil brzdový zadný strmeň ešte na xantii a nejaký dobrák v autorizovanom servise tam napchal šróby do strmena väčšie ako bola diera samotného strmeňa a samotný závit (neviem ako sa im to podarilo)..samozrejme o pol roka som musel zas kupova nový strmeň plus navára nový závit......takže čo sa týka servisu......ďakujem.....naozaj si už radšej veci budem robi sám a výjde ma to skoro o 2/3 lacnejšie a viem aspoň ako je to spravené.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator