Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výmena tyčiek riadenia
dany112
16.12.2015 06:22 - Re: Výmena tyčiek riadenia
99
Auto som kupoval asi polrok dozadu s autobazáru a už vtedy bolo ložisko v zadnom ramene rozmlátené, lenže ja somar blbý neznalý som myslel len že to búcha nejaký plast vzadu. No postupom času som zistil že to robi zadné ložisko (auto som dal do vzduchu a koleso sa kývalo do všetkých smerov).....asi pred dvoma týždňami som ho vymenil a odvtedy začalo auto mierne zatáča do strany pri vyrovnaní volantu. Najprv som myslel, že to možno preto lebo druhá strana menená nebola tak týždeň na to sa menila aj druhá strana no auto stále zatáčalo a doteraz zatáča. Myslím si, že vzhžadom na rozmlátené ložisko auto muselo zatáča do jednej strany už pred mojou kúpou a podža mňa autobazár upravil geometriu tak aby auto išlo rovno a lahšie sa predalo. Samozrejme ložiská v ramenách som menil s skúseným automechanikom (resp. menil to on ja som mu len asistoval ) a neviem ako u Vás v Čechách ale u nás na Slovensku je to asi tak, že autorizovaný servis = pohrebisko áut. Mal som párkrát auto v autorizovanom servise, samozrejme aj inú značku ako Citroen a auto sa mi doteraz vždy vrátilo v ešte horšom stave ako som ho servisu odovzdával a to nevravím ešte kožko penazí som vždy do servisu nalial. Ja už si v živote nedám auto do autorizovaného servisu a kým sa bude da tak si veci budem radsej robi svojpomocne.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator