Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výmena tyčiek riadenia
jruze
15.12.2015 15:27 - Re: Výmena tyčiek riadenia
U??vate?
dany112 napsal(a):
Ahojte chalani. Mám taký problém. Dnes som bol s autom na geometrii, pretože ma ahalo trochu doprava (začalo to robi po výmene zadných ložísk v ramenách). Na geometrií mi zistili, že pravé predné koleso ma odklon 3 stupne a nevedeli mi to nastavi, pretože nedokázali pohnú s tyčkou riadenia a povedali mi, že pokiaž sa nevymení, tak sa to nastavi nedá. Chcel by som sa spýta, či je výmena tyčky riadenia dos náročná a či k tomu treba nejaký špecialny kžúč a či poprípade nemáte niekto návod na to poprípade skúsenosti s tým.


Nerozumím odklon? neříkali sbíhavost-rozbíhavost? -Na C5 se nedá seřizovat odklon , ale pokud tam toto je tak bych hledal ve spodním čepu,nebo siletbloky ramene.Na povolení kuláku řízení potřebuješ klíč č.22 a 16. dvě kladiva na odražení závitu spojovačce,pokud i spojovačku tak hasák na povolení z hřebene řízení , na spodní čep speciál klíč nebo to můžeš zkusit sekáčem.(nezapomeň potom zajistit - na těhlici jsou takové dvě prohlubně - stačí na jednom místě - dva jsou proto kdyby ti na jednu vyšla mezera)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator