Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nastartuje ale hned zhasne / C5 I 2.2 HDi
JirkaŘ
16.10.2015 09:29 - Re: Nastartuje ale hned zhasne / C5 I 2.0 HDi
99
Tak tenhle problém potkal i mě, akorát na motoru 2,2 HDi. Uprostřed jízdy nečekaně zhasl motor. Po odstavení u kraje cesty jsem jej zkoušel nahodit. Když počkám delší chvíli (třeba 5 minut) motor chytne, ale do 2 - 3 vteřin zhasne. Pokud startuji opět ihned, tak nenastartuje, jen točí... podávací čerpadlo funguje, ověřil jsem poslechem jak u palivové nádrže, tak u palivového filtru. Rozvody jsem nechal měnit letos v Červnu před 10 000km, které jsem od výměny najezdil. Čidlo vačky bylo měněno před rokem - tenkrát motor točil, ale nenaskočil vůbec, nyní naskočí, ale zhasne. Palivový filtr byl měněn spolu při výměně rozvodů a zároveň olejů - tedy před 10 000 km v červnu 2015. Je mi jasné, že tady pomůže jen a jen diagnostika. Je tady někdo z Havířova - nebo blízkého okolí, kdo mi může doporučit někoho, kdo bude vědět a umět? Znám akorát Matějku z Frýdku-Místku, tím pádem je to na odtah...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator