Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chcípání motoru / C5 I 3.0i 24V
Stirius
20.08.2015 14:23 - Chcípání motoru / C5 I 3.0i 24V
99
Ahoj, hledal jsem a nenašel, tak to sepíšu tu.

Obecně mi třeba i před půl rokem auto nastartovalo, ale cukalo a chvilku trvalo, než motor necukal a pěkně brumlal, jak má. Postupem času mi někdy zdechl, znova jsem nastartoval a po znovunastartování vše hned ok. V tuto chvíli jsem ve fázi, kdy a už ráno nebo odpoledne po práci nastartuju, tak cuká a zdechá hned. V pondělí jsem vyjel ze zatáčky na volnoběh, zdechlo mi to při zatáčení a fakt to nebylo moc fajn vyjet do protisměru, protože nešlo točit ani volantem. Dřív to dělalo třeba jen když bylo míň stupňů, teď už je mu to putna.

Přemýšlím, že je to sáním, to vždycky zlobilo. V červnu jsem byl na dovči v Řecku, tuna písku a bordlu z pláže. Tak jsem umyl a vysušil filtr. Teď jsem byl v Řecku dva týdny. Tak přemýšlím, jestli to může být třeba jen filtrem a koupit nový, čistý? LPG nebo benzín je fuk.


Nějaké nápady, co udělat, a to hlavně necuká, nezdechá při startu? Jaké mám možnosti na zkoušku, výměnu? Plus teda co ten měřák oleje...

A kdybyste viděli ten bordel, co mám teď písku a všeho v autě, no hnus . Kdo to má čistit...

Díky!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator