Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vibrace auta při jízdě
Devilian
07.01.2015 09:36 - Re: Vibrace auta při jízdě
Za?iato?n?k
Vacsinu o veciach v aute viem z netu, ale zial z mojej poslednej xsary som sa naucil mnoho o poloosach prakticky. Menil som 2x pravu a raz lavu. Podla mna to bude vnutorny klb na poloosi (ten pri prevodovke). C5 ma jednu 'nevyhodu', je dobre odhlucnena a preto sa to neda zachytit od zaciatku. To na xsare som to pocul hned. Ak ale nahodou zachytis to klepanie, ktore sa meni z rychlostou, tak je to ono. Vnutorny klb sa mi zacal ozyvat tak, ze najskor po pridani alebo brzdeni motorom som pocul jemne klepanie vpredu pod autom. Toto silnelo, a vtedy som uz menil poloos. U teba to ale bude uz v dost zlom stadiu. Mozno by mohlo byt nieco vidiet ked sa da dole ta manzeta od prevodovky, ale to by na tom musela byt uz dost zle. Este ma napada, na dlhsej poloosi je este to lozisko medzi kolesom a prevodovkou. Ak by ti to velmi vibrovalo na tejto strane, ocakaval by som, ze bude vyzerat dost zle. Takto by si to mohol mozno identifikovat.
Ono na naftovych autach vseobecne su poloosi viac namahane, pretoze skoro po cely zivot znasaju maximalny krutiaci moment. Osobne by som to ratal medzi veci, ktore na diesli casom urcite odidu. Ozaj, a moja skusenost, pozor na poloosi z polska. Chvilu idu dobre, ale hned sa znova vyhrkaju a to co usetris na peniazoch, vrazis do casu a nervov. Ale mozno tam najdes nieco lepsie ako ja.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator