Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: pravděpodobně po bouracce hnuty cely auto
jruze
20.09.2014 09:49 - Re: pravděpodobně po bouracce hnuty cely auto
U??vate?
Luki_C5 napsal(a):
Pokud na digitalni 3D geometrii nezjistily ze by kola nebyly v ose tak ty nemela byt hnuta kastle. Maximalne by museli tak dlouho ladit az by naladili souosost kol. Mohlo to dostat ranu na predni nosniky a jak to rovnali tak to nedelali na stolici a muze byt jinak ulozeni predni napravy. To by si ale zase videl vsechno na geometrii. Horsi je ze i zadni loziska na naprave co by to mohli delat tak by se projevili na geometrii.


Já mám na limuzíně L.P. kolo o +- 4cm dozadu (asi ohlé rameno,nebo nápravnici) geometrii jsem dělal (před 4.lety) sám doma + skouška jízdou - auto nikam netáhne,pneu po té době bez známek sjíždění-táhnutí někam,volat rovně(byl o půl otáčky doleva) na vodě i sněhu se chová absolutně normálně na těch pneu mám 40000Km.(mám připravenou celou nápravnici komplet na výměnu,ale ještě k tomu nedošlo-letos snad k tomu dojde.Tím chci jen říct že pokud je geoška udělaná dobře tak ani toto nezpůsobí sjíždění pneu - můj názor je špatně udělaná geoška - buď s ní neumí nebo nevím , ale já procházím i na STK v normě(jen si musím najet trošku šikmo abych měl kola na otočnejch deskách) Pneu se nesjíždí kvůli geometrii(když je dobře udělaná , ale něco tam bude KO třeba silenty,čep,pístnice atd...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator