Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Motor běží na 3 válce / C5 I 2.2 HDi
jruze
18.07.2014 13:42 - Re: Motor běží na 3 válce / C5 I 2.2 HDi
U??vate?
kokoumes napsal(a):
Díky za odpověď, ale nevěděl by někdo kolik má být správný tlak ve válci nebo toleranci podle výrobce? potřeboval bych to vědět kvůli reklamaci toho motoru.
Předem díky.



A jakou jsi dostal záruku? vrakoviště dává na vyzkoušení - já pokud vím co je to za motor(pokud jsem to auto dříve servisoval a vím o stavu tak dle dohody protože motor se dá zrušit během chviky)- jeden motor tu mám u kterého jsem dělal před 40000Km rozvody a je to z bouračky,auto ke mně normálně přijelo - na takovej dám dám klidně záruku,ale pokud koupím motor na vrakáči tak vyzkouším- nejde vrátím - jde OK tak hledám co se mu stalo a podle toho potom už mám smolíka.Teď tu mám takovej RHR - motor běžel OK ještě než jsme ho vymontovali a po 5000Km je Ko - no v chybách KO vstřik(vstřiky z původního)-zákazníkovi jsem říkal že má dva vstřiky načaté - jeden vyměněn za nᚠslušnej, z odkazem na to aby to řešil),jeden válec bez tlaků,v chybách deníku několikrát že motor nemazal,KO turbo(z původního motoru) - můj závěr je že se rozlétlo turbo sežrolo to olej a nevím co to udělalo se spodkem motoru a KO vstřik mohl propálit píst(nevím zatím jsme to nerozebrali).Nevím co chceš vlastně reklamovat a po jaké době - osobně bych se na místě prodávajícího napřed podíval do deníku závad a potom diskutoval o záruce.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator