Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Netěsnost filtru paliva
Mahony
27.06.2014 10:05 - Re: Netěsnost filtru paliva
Za?iato?n?k
Mikra napsal(a):
Uvažuj logicky. Prospělo by baterce, kdyby mladej natěšenec skočil do auta, nastartoval a vyrazil, i kdyby auto mělo ležet na břiše?
Víš jak dlouho to trvá, než se to dokáže zdvihnout. A mladý na nic nečekaj. Jako na starý Škodovce. Nastoupí a jedou. Kdo by čekal a řešil situaci, jestli už může startovat, nebo teprve mávat ušima a zvedat podvozek. Navíc rádio na plný pecky, klima taky, to si baterka mákne, jestli to bude probíhat současně.
Frantíci mlaďase znaj a tak se zamysleli a předvídavě udělali pár kroků ještě dřív, než nadrženej mlaďas došáhne na klíček. Auto je hned po nasednutí schopný startovat a vyrazit se správnou výškou podvozku.
A koukni na ty jiný "lepší" auta. Ty třeba svítěj už po otočení klíčku. To zase nebere hlava mě. Točit startérem a svítit si k tomu na cestu mi přijde dost uhozený.

Když už OT tak já taky, pak mě smázněte Mikra: Zajímavý jak si konstruktéry z PSA prokouknul Ale spíš si myslim že to dorovnání výšky je kvůli odtažení, když by ti nešel nahodit motor auto bys táhnul po břiše.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator