Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Netěsnost filtru paliva
first
25.06.2014 10:02 - Re: Netěsnost filtru paliva
99
No tak starty prověřím nejvíc v zimě a uvidí se. Teď to startuje celkem v pohodě,akorád mě ten vzduch v těch trubkách štve tak bych to chtěl vyřešit,dokud je počasí na hrabání v autě. V zimě v tom mrazu se mi už chtít nebude.
Naučen s xantie jsem těsnění kuchnul a jel do prodejny kde mi vždy pomohli,spešl prodejna na těsnění. Holt ale nepomohli, bo na tu měkost koukali jak blázni, prej nic tak měkčené nemají, vypadá to jako silikonovej kroužek, ale dle jejich katalogu nesmí přijít silikon do styku s naftou,takže to pry bude nějaká hodně měkčená guma a takovou měkost mi neudělají. no zkusím to ještě pročistit a uvidím,ale už tomu moc nevěřím.

A mimo to bych vážně chtěl poznat toho inženýra, co vymyslel dorovnávání hydrauliky před startem auta. V zimě než jsem vlezl do auta tak na mě cvakl centrál, blikli blinkry, zamávali zrcátka, dotrovnala hydraulika, sedl do auta a dorovnala znovu a teprve jsem mohl žhavit a startovat a to už tam moc šávy nezůstalo. Plno serepetiček před startem co vymlátí baterku a to třeba v -20°C je super!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator