Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Netěsnost filtru paliva
first
23.06.2014 22:11 - Netěsnost filtru paliva
99
Zdravím pánové a dámy,
Jsem tu nový a pokud jsem něco udělal špatně nebo založil blbé téma tak se předem omlouvám, ale snažil sem se najít podobné a nic nenašel.
K problému: V zimě při mrazech sem měl problém už při -5 nastartovat,motor mám RHR a při diagnostice žádná závada. Pro jistotu jsem vyměnil žhavící svíčky,ale problém pořád stejný,protože staré svíčky byli funkční. Pak mi kamarád zjistil podle diagnostiky špatné čidlo teploty nasávaného vzduchu,bylo mimo asi +8C°. Dal jsem nové čidlo,ale zlepšení jen nepatrné. Poté mi ještě kamarád přišel při startování na to že mi jdou bublinky s filtru paliva v průhledné hadičce a to nejen při startování, ale i při prudkém přidání plynu. Netěsnost musí být nekde od podávacího balonku k vývodu s filtru,protože před balonkem je průhledná hadička a tam bublinky nejdou. Nesetkal jste se s tím někdo? Vyměni jsem pal. filtr, novej kroužek a pořád to dělá, tak nevím zda ty rychlospojky na hadičkách k filtru dobře těsní a nebo jestli v nich jde nějak vyměnit těsnění.
Díky předem za každý nápad či postřeh.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator