Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Přední přepady / C5 I
jubileus
09.05.2014 19:32 - Přední přepady / C5 I
99
Dobrý den, zjistil jsem při demontáži nárazníku(abych namontoval denní svícení), že je v pravém blatníku mastná hadička . Vede od pístnice a mizí nahoře pod plasty. Před tím je ještě nastrčená na trubičce průměru 5mm, která má asi 1cm před koncem mírný kroužek- aby asi hadička nesjížděla. V tom místě zesílení je vidět mírná prasklinka.
Hadici jsem otřel, omotal místo páskou a dal přes to hadicovou svorku. Ale budu muset OPRAVIT!!!

Ptal jsem se známého v Citroenu a říká přijeď -opravíme. Cena jedné hadičky asi 1900kč, za obě 5000.
Vím, není to až tak závratná cena ale přesto, asi budu muset stejně řešit časem další opravy HYDROsystému. Těch hadic je tam víc. A s jakým tlakem asi pracují by mě taky zajímalo.

A konečně moje prosba, jestli to už někdo řešil, jestli ji jde někde sehnat a za kolik -případně nadstavit a znovu připojit.
HLAVNĚ mě však zajímá, jak bezpečně ODTLAKOVAT HYDROSYSTÉM C5 I BREAK a znovu zprovoznit. Prostě si to opravit doma. Případně na co si dát pozor, abych něco zbytečně nepokazil.

Na fóru jsem toho už přečetl mnoho ale nemohu narazit zrovna na tohle.
Zjistil jsem, že jde odtlakovat přes diagnostiku-to znamená , že potom i když auto stojí na kolech, dá se hadička montovat-nevím, proto prosím o radu. Odtlakoval bych raději manuálně--C5 I Break.
Ještě mě zajímá jestli jde jednoduše -bez diagnostiky vypnout automatické rozsvícení světel.(zapojuji denní svícení).

Moc děkuji za Vaše reakce.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator