Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zaseklé přední brzdy, zatuhlá ruční brzda, přibržďování / C5 I, II
pista
08.05.2014 22:10 - Re: Zaseklé přední brzdy, zatuhlá ruční brzda, přibržďování / C5 I, II
99
Senninha78 napsal(a):
Už prodejce C5 mi říkal, a kontroluji přední brzdiče, že zůstávají viset. Nedávno jsem měl auto v servisu (kvůli jinému problému) a servisák mi říkal, že mi je rozhýbával. Poslední dny se mi o dost zvedla spotřeba (cca o 1,5l) a pokaždé mám rozpálené přední kotouče. A to i když jedu kousek a prakticky nebrzdím. Ručku nepoužívám skoro vůbec, protože mám automat. Ten servisák mi říkal, že jediné řešení je vyměnit oba brzdiče, ale repasovaný je cca za 4-5 tisíc/ks, což se mi samozřejmě moc nechce. Má tedy cenu nadále zkoušet ty brzdiče rozhýbávat nebo mě opravdu čeká jejich výměna? Máte někdo zkušenost, že po řádném vyčištění, promazání a výměně prachovky to zákonitě musí vydržet déle než pár týdnů? Diky za rady.

cauko.Može ti to robit aj upchatá brzdová hadička!Ten istý problém bol na berlingu,skrivil som aj kotúče.Nové!Ked mi rozrezaly hadičky,otvor bol len jak na špendlík!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator