Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Sportovní vzduchový filtr
roman-jc
05.04.2014 09:56 - Re: Sportovní vzduchový filtr
Za?iato?n?k
KN filtry jsem měl na staré C5 a na nové, ,nikdy jsem nepozoroval lepší zvuk motoru ,pokud chce někdo docílit lepšího zvuku,tak bych asi volil sportovní výfuk,měl jsem ho na staré c5 V6 benzín od .link. tam mají vyfocené moje auto po montáži)a ve spojení s kn filtrem, no zvuk to mělo velmi dobrý,hlavní bylo,že to v autě nebylo slyšet a venku no co dodat pěkně bublal
jinak teď ho mam namontovaný taky a je fakt,že motor je pružnější a jestli se snížila spotřeba nevim, , nejezdim na spotřebu, jinak ke kuželům, je pravda že nasávají teplý vzduch od motoru,aby měl motor vyšší výkon ( hlavně přeplňované ) je potřeba aby nasávaly chladný vzduch,to platí samozřejmě i u atmosférických motorů,proto bych spíš volil vložku do stávajícího boxu,kde je nasáván vzduch zvenku, pokud nikdo nenabízí kn pro některý tip filtrboxu,tak tady na těch stránkách lze zjistit číslo filtru podle rozměrů .link.
na C5 V6 hdi se nedělá,ale podle rozměru jsem ho sehnal,sice byl o 2mm užší,ale, sedí a těsní

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator