Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vibrace auta při jízdě
jruze
28.02.2014 19:43 - Re: Vibrace auta při jízdě
U??vate?
Ladman napsal(a):
já mám už delší dobu pocit, že je trochu výš než má být. Jezdí OK, pouze když se dostane do nejvyšší pozice (tam se dostane někdy i jen po jednom zmáčknutí tlačítka a ne dvakrát), nedá se s tím v podstatě jet ani krokem. Šílený poskakování, že se i roleta v kufru sama sroluje a i když to rozjedu, dolů se auto samo nespustí. Po stisku tlačítka dolů sjede do vyšší polohy, už neskáče, jede OK a po dosažení rychlosti asi 40 km/h se samo spustí do normální pozice. Ta je podle mne ale asi o trochu výš než by měla být. Jinak LDS jsem zatím nikdy nedoléval, podle vizuální kontroly nebylo potřeba. Každopádně dřív mi to v nejvyšší poloze takhle neskákalo.


Diag - kontrola nastavení - případně seřízení. Je to sice ve vybracích,ale nastavení vejšky by nemělo mít vlyv a způsobovat vybrace pokud by byl podvozek v dobré kondici- zřejmě tam budou nějaké vůle - X7 náprava je dost náchylná na vůle v uložení těhlice(jak nahoře tak dole) - to dovede rozvybrovat podvozek stejně jako poloosa.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator