Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Návod, mapy a další pro NG4 (Navidrive 3D, Wip Com 3d)
vilous
15.11.2013 08:32 - Re: Návod, mapy a další věci pro NG4 Navidrive 3D (Wip Com 3d)
99
Já mám jiný systém (RNEG), ale problém bude stejný. Pokud ti jde TMC za našimi hranicemi a nejde jen u nás, tak je to toto:
Mapové podklady pro Citroen navigace dodává firma Navteq. Psal jsem jim v září a odpověděli skoro hned. Citroen pro 2013 neuzavřel s žádným poskytovatelem TMC v ČR smlouvu, tak to prostě v ČR nefunguje (a Polsku a Rusku). Příčina podle Citroenů je v tom, že TMC vysílání v ČR poskytuje státní dotovaný rozhlas i soukromé stanice a nějak si nevybrali.
Řešení - dát si o rok starší mapy, kde to je nebo počkat na nové, protože Citroen se mi na můj dotaz vyjádřil, že nové to opět mít budou. My uživatelé RNEG jsme za vodou, protože na webu už jsou mapy 2013-2014 a české TMC tam fakt funguje. Tož vy uživatelé NG4 zkuste šmírovat po webu, třeba už taky bude novější verze, když podklady dělá stejná firma.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator