Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vibrace auta při jízdě
LPX
17.10.2013 12:28 - Re: Vibrace auta při jízdě
99
Zdravím pánové, jedna z věcí odhalena - zlobilo i klepání do brzd a to v závislosti na intenzitě a zahřátí kotoučů, bývalý majitel měnil všechny kotouče cca před rokem, ale levá přední ručka byla mrtvá a přibržďovala, tak se přední kotouč vyhřál a zkroutil - vyměnil jsem oba přední kotouče, dal nové desky a kompletně vyměnil lanovody a trubky na ručce. V servisu jsem žádal o prověření i zadních kotoučů, které vypadají jak nové a bylo mi sděleno, že je vše O.K. a provedeno! Bohužel NE, dnes jsem s člověkem, kterému věřím auto projeli, potvrdil se pocit, že problém je vpravo vzadu a po zahřátí rychle na hever, no a už při prostém otočení zadního kola vpravo i vlevo, tak vpravo bylo znát citelné drhnutí v určitém místě, které postupně sláblo. Vlevo žádný výrazný odpor a otáčení kol bylo rovnoměrné. Příští týden to bude rozdělané a uvidíme příčinu - pokud má někdo přímo radu na co se zaměřit, prosím napište (i když vím, že je popsáno v jiných tématech).
Co se týká dalších problémů, uvidím po výměně kol za plechy s dobrými pneu, které na jiné C5 problémy nedělaly. Podle jiných témat mám podezření i na silentbloky motoru, protože při prudším brzdění a následném podřazení ATM, nebo prudší akceleraci se někdy projevují rázy větší než mi je příjemné, ale nemám mnoho zkušeností s ATM 4HP..., jinak převodovka řadí hezky. Dnes jsme zkoušeli páčit jeden silentblok, ale zdál se dobrý, uvidíme až při další prohlídce. Poloosy stále nevylučuji.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator