Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vibrace auta při jízdě
LPX
29.09.2013 15:07 - Re: Vibrace auta při jízdě
99
Zdravím všechny, po dlouhé době jsem si pořídil citouše a poprvé C5 a to sedan 3.0 V6 s ATM a LPG, r.v.2002. Snažím se udělat vše nutné a jak to postupně řeším, tak se objevují stále nové věci, které byly dříve zanedbávány, nebo zamaskovány. Jedno ze snad posledních, ale dosti nepříjemných věcí jsou vibrace, které jsou i výše popsány a prosím tedy o potvrzení předpokladu a případně rady na řešení:
Vyměněny pneu a 2x převážená kola, dány nové pření kotouče s destičkami, zadní jsou jako nové, vyměněny komplet lanovody ručky, včetně promazání brzdičů, provedena geometrie. Stabilizátory vypadají dobře, měněny údajně před 1/2 rokem. Zůstávají tedy poloosy, kde jsem alespoň zkontroloval vazelínu, ale nic jiného mě již nenapadá. Zkušenosti s jízdou v C5 nemám, takže nemohu úplně posoudit, ale vibrace se projevují při různých rychlostech, zdá se mi, že více z pravé strany a možná jsem i zaslechl zapraskání v kloubu při rozjezdu v rejdu. Vím, že dnes už to není taková rána, ale už mě to stálo opravdu mnoho peněz a tak to chci dobojovat. Poraďte prosím kde se dají rozumně sehnat a zda je lepší celé nové, nebo zkoušet repas apod. Mockrát díky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator