Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Značka náhradných dielov
Hanz 397
27.09.2013 20:59 - Re: Značka náhradných dielov
U??vate?
63zdenda napsal(a):
Zdravim,budu měnit axiální tahla a čepy řízení,zatím jsem našel značky starline,febi,delphi a meyle,může někdo,kdo má s těmito značkami zkušenosti doporučit nebo zamítnout některou z výše uvedených? Myslim,že starline a febi mohu škrtnout rovnou,ostatní značky my nic moc neříkaji.

Onehdá jsem těsně před dovolenou našel vůli na spojovačce a normální značka by mi do odjezdu nestihla přijít,tak řikám: dám tam Starline(jediná hned dostupná) a po dovolený vyměnim...
No a už je tam dva roky,cca 35000km a na rozdíl od MOOGa,kterej je na druhý straně jde pořád i povolit. Jen se kluci šikmooký,nebo jaký netrefili s rozměrem šestihranu a je tam 20mm
Tím nechci říct,že by Starline byla nějaká echt marke,ale občas se jim kousek i povede-bohužel se na to nedá spoléhat a nic bych si na auto už nedal-tohle fakt byla nouzovka.
A zase třeba tyčky stabiku na Hondu,který jsme tam dali,protože auto šlo do Áček a nedojel jsem s nima ani na konec ulice. Na prvním retardéru vyskočily oba vrchní klouby...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator