Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vibrace auta při jízdě
Jarduk
10.09.2013 00:33 - Re: Vibrace auta při jízdě
Za?iato?n?k
Taky přidám problém s vibracema. Moje C5 II 2.0 HDi začne od 70 vibrovat, vrchol je kolem 85, od 100 výš se zas auto uklidní. Jde to do volantu, do celého auta. Vibrace zmizí při zatáčce doprava, rapidně se zvýrazní při zatáčce doleva. Trochu se mi zdá, že akcelerace napomáhá. Vibruje to však i při brzdění, neutrálu, nezávisle na převodovce či motoru. Nechal jsem vyvážit kola, problém stejný. Kvůli tomu, že to dělá jen, když se hmota auta nahrne na pravou stranu, hádám to na problém v téhle části auta. Zkusil jsem ještě hodit rezervu (ani jednou nepoužitá) na místo pravého předního i zadního kola. Bez účinku. Když pod to vlez servisák, tak bral za čepy - prý ok. Jen snad stabilizační tyčky jsou trochu opotřebenější, ale to cítim, i když přejedu nerovnost. Jediný, co zbývá, je pravá přední poloosa. Jenže proč to dělá jen v týhle rychlosti? Neměla by špatná poloosa dělat bordel už i při rozjezdu? Ani jruze nebyl schopen určit zdroj vibrací. Dneska jde auto na stk, tak snad i tam něco můžou najít. Jinak pak čekam na plecháče pro zimní pneu, takže tam pak zkusim dát i je. (za poslední týden jsem měnil kolo vícekrát než za celej život)
Navíc se mi zdá, že ty vibrace se snad zvyšujou, když se auto ohřeje... Nebo už mi to holt po víc kilometrech začně nasírat. dík

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator