Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Senzory tlaku v pneu
Ladman
13.04.2013 11:01 - Re: Senzory tlaku v pneu
99
fakt netuším jestli se ventilky musí nějak Lexií aktivovat, ale rozhodně se v případě nových el. ventilků nemusí Lexií nic učit auto. Příklad: v zimě jsem koupil nová kola s el. ventilky v Citroenu (viz příspěvek výše). Řekli mi, že až je budu chtít na jaře dát na auto, a k nim zajedu, že to budou muset diagnostikou spárovat. Jel jsem ale k maníkovi, co k němu dávám auto a který má taky Lexii. Ten sundal z auta origo Baltique se snímačema a dal nová kola. Ty nová kola ovšem musel předtím převážit, protože ty pitomci v Citroenu v Budějcích mi naklepli na ty liáky závaží z vnitřní strany, na což mne ještě upozornili. Že prý je to tak lepší, že to líp drží a vidět to není. Divný mi ale bylo, že závaží bylo tedy jen z vnitřní strany, tak jsem je chtěl radši převážit. Samozřejmě že všechny kola až na jedno byly vyvážený úplně na h...o. Každopádně nová kola se okamžitě chytly (tyres presure OK), sice jsem podezíral, že se mi na displeji ukazují zimní kola co mám naložené v kufru, ale po vyložení těchto, displej stále ukazuje to samé. Tak si myslím, že ty senzory při koupi asi aktivovali, ale auto na Lexii vůbec nebylo, ani tehdy ani teď. Tím pádem si myslím, že pokud přehodím příště přední kola za zadní, ukáže se mi skutečný stav a nic se nebude muset nastavovat Lexií.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator