Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koncový díl výfuku na 2.2HDi
Pablik1
06.09.2012 07:31 - Re: Koncový díl výfuku na 2.2HDi
99
Stanly napsal(a):
Ahoj a zdravím. Právě dnes jsem měnil tento díl na 2.2 HDi Break. Naprosto jednoduchá záležitost. Sundáte přírubu, vyvlíknete 2 gumové spony držící tlumič výfuku. Opačným způsobem dáte nový. Vyndával jsem ven Bosal, takže jej lze zakoupit. Montoval jsem však jinou značku, za výrazně menší cenu. Stál 1150,-Kč. Měnil jsem jej kvůli hlučnosti v přesvědčení, že tam mám nějaký neznačkový, který dělá kravál. Vzásadě jsem zjistil, že to byla asi zbytečná investice, protože kromě mírné koroze na povrchu je tento díl OK. Hlučnost je sice o něco nižší, ale není to ono. Minulý týden jsem prodal C5 Hatchback manuál a koupil automat a ta byla velmi tichá. Mimochodem, pokud byste měl někdo zájem o ten starší Bosal, za pár kaček múže být váš. Je škoda jej vyhodit. Jistě ještě poslouží. Jinak, jak jsem posléze zjistil, hluk se ozývá někde od motoru. Prohlédl jsem celé potrubí, vše OK. Můžete někdo poradit, kde hledat závadu a jak ji odstranit.
hmm,to samý akorát že někdy jde hukot od výfuku do kabiny slyšet a někdy to zmizí.taky jsem prolezl celou soustavu a nikde nic asi reaguje na počasí

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator