Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze
Mikra
12.08.2012 22:33 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze
99
Lidičky, neperte se. Neomlouvejte se za to, že se nehlásíte. Nevysvětlujte nikomu, proč se nehlásíte. Nikdo tady nic nemusí. Ale všichni mějme na vědomí, že ta možnost bezva výletu existuje a když se vám v dubnu 2014 bude zdát, že by jste se mohli a chtěli zůčastnit, tak reagujte. Dřív to nemá smysl, pokud nemáte jistotu, že to potom půjde. Někdo ji má už teď a tomu já závidím - máca. Já taky nevím, co bude za týden a proto se nehlásím. Ale mám to v patrnosti a když budu řešit dovolenou v roce 2014, tak nad tím zauvažuju. Do Francie společně, potom společná návštěva muzea a pak už třeba sám týden u vody někde na jihu, nebo další cesta za kanál ke chlapům v sukních, nebo víc na jih za bejkama do arény... Těch možností je dost a proč pořád jezdit jen do Chorvatska k móři? Vždy se to pro jednou bez nás na Balkáně nepos*re.
No a když k tomu připočítám, že se třeba na cestě do Francie nějaký organizátor postará o program, tak v tom nevidím nic než velký plus.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator