Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta
brutar
26.03.2012 00:43 - Re: Parking Assistant Faulty - chyba parkovacího asistenta
Za?iato?n?k
Tak fórum jsem si pročítal pozorně a větu "Nehrabej do ničeho, čemu nerozumíš" jsem také několikrát četl, ale zase na druhou stranu, kdybych se touhle větou řídil, tak dnes neumím to co umím! Když už se vrtám do něčeho čemu úplně nerozumím, tak maximálně opatrně. Diagnostiku jsem si nekupoval proto, abych s tím ladil motor atd., ale abych podle chyby mohl určit přesnou závadu a pokud je to v mých silách, tak si jí oprvit sám a nejezdit kvůli každý blbosti na diagnostiku do servisu, kde za to zaplatím docela dost peněz a nemluvě o tom, že nejbližší servis mám 30km.
Tak teď zpátky k problému. Tak po dvou dne asisten znovu naskočil a fungoval bez problémů. Po dalším dnu zase umřel a nefungoval. Osobně to vidím někde na nějaký špatný kontakt u čidla a nebo špatný kabel? Případně máte nějaké jiné typy čím by to mohlo být?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator