Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nesmyslné chování motoru - samovolné zvyšování otáček
js42
14.02.2012 16:57 - Re: Nesmyslné chování motoru - samovolné zvyšování otáček
U??vate?
Ahoj všichni.
Tak mám taky nějaký problém s otáčkami motoru. Stalo se mi to v poslední době, cca asi v průběhu týdne, podruhé. Při běžné cestovní rychlosti, což je u nás cca 30-40km, všude sníh a led, chcete přeřadit a po vyšlápnutí spojky vyletí otáčky k 5tis a dolů je dostane jen zařazená rychlost. Absolutně žádná odezva na plynový pedál. Teď naposledy, tedy včera večer, jsem musel vypnout motor a potom teprve zastavovat. Dokonce mi vyskočila hláška, že mám problém s brzdami a mám navštívit servis. Serviska se rozsvítila. Auto jsem nakonec odstavil asi na půl hodiny. Šel jsem na kávu, ale bylo to spíš na panáka. Potom jsem nastartoval a normálně dojel domů. Serviska ani jiná hláška už potom nesvítila. Můžu Vám říct, že když se mi to stalo poprvé tak jsem měl docela hoňku to ukočírovat jak jsem se lekl.
Jinak v obou případech byl docela silný mráz, tak to možná bude souviset s tím. Zkusím ho dám do teplé garáže a uvidíme. Jen doufám, že to nebude nic závažnějšího. Stejně asi budu muset navštívit "dvorního"
opraváře aby podumal!
Pokud máte s tímto problémem někdo nějaké zkušenosti, budu rád za rady a náměty.

Přeji všem krásný den a i večer .
Honza

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator