Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: ESP/ASR faulty + Automatic gearbox faulty
Darja
25.10.2011 19:55 - Re: ESP/ASR faulty + Automatic gearbox faulty
99
tofifemar napsal(a):
Poté co jsem zprovoznil lehce bouranou C5 se vše tvářilo v pořádku....jediná hláška Antipollution system faulty, která má co dočinění s předělanýma vstřikama na LPG, mě nechávala chladným...ovšem po ujetí cca 100 km v zátahua jízdě do kopce mě překvapila další hláška a to ESP/ASR faulty a hned po ní následovala hláška o chybě automatické převodovky....okamžitě jsem zastavil a vypnul motor...nastartoval a vše v pořádku auto jelo normálně...nicméně další den, po ujetí zhruba dalších 100 km mě na tom samém místě!!! v kopici naskočili opět tyto dvě hlášky, načež sem opět zastavil, ale než sem zastavil, tak jsem zpozoroval, že převodovka neřadí ani nepodřazuje...po novém startu opět v pořádku..nevím co si o tom mám myslet...zkusí někdo poradit?začínám mít z tohohle auta strach, přitom se mi svezení dost zamlouvá a rád bych u něj tůstal PS: smazání chyb na diagnostice nepomohlo...


Tohle dělá dost často podtlak. Projdi si všechny hadice, některé z nich budou v háji. Hlavně si projdi takovou černou plastovou chobotnici u airboxu vpravo nahoře...

Převodovka se ti u tohohle hodí sama do 3jky, protože to je jediná mechanická rychlost a ona ji používá jako nouzový režim, aby se nepoškodila.

Tohle je typickej problém všech olítanejch a starejch V6. Vítej do klubu investorů

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator