Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Engine tunning - Steinbauer
jumep
24.06.2011 00:05 - Re: Engine tunning - Steinbauer
Moder?tor
zhrado napsal(a):
Keby mi niekto povedal ze chce cipovat 1,6hdi tak to by som mu pekne povedal ze je to volovina a ten motor ma sam so sebou co robit a nie mu este nalozit dalsich par koni. Ale stare dvojlitre v pohode zvladnu daco naviac. PSA nikdy nemalo zle dizle. Pokial sa nespolcili s fordom - smejdom..


par ludi tu nebude suhlasit ... ohovas im 1.6

ale presne o tomto hovorim, rhy / rhz 66 / 80kw - su stare motory, ktore hovorim ze boli vyvojovy typ, preto su predymenzovane, ale u tej 120kw 2.0 uz je to na povazenie kolko bude predymenzovane, preto by som radsej do tej 120kw nijako nesahal, predsalen je to o 40kw viac ako rhz / nehovorim ze dotycny to ma este v zaruke a tiez by som po takomto cloveku to auto nechcel kupit

90% z nas mame to auto starsie, teraz chcem vidiet aky budes nadseny ked si kupis cipnute auto po niekom ktore ma "100t" km (x2) a potom sem prides nadavat aky crep si kupil
a tiez ratas s tym ze po tebe auto pojde uz len do srotu?

jo a tiez bol u mna jeden chalan co si to dal cipnut, lebo sa mu zdalo ze to zle ide ....
tak som sa na to pozrel, vaha zla, nenasponovane lanko plynu, po tomto zasahu hovori ze som mu vymenil motor, cize riesil miesto opravy chip ... to je dalsi extrem si myslim

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator