Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vačkové hřídele 2,2 hdi
vydraX
29.05.2011 21:22 - Re: Vačkové hřídele 2,2 hdi
99
Zdravím. Tak řeším opět problém s motorem. Před rokem se dělali nvoé vstřiky, výbrus, těsnění, měnilo se všech 16 ventiulů, vahadla atd, doslova repas motoru, vč. rozvodu atd. Tenkrát se mi ptokal motor a tak se to prostě všechno měnilo... Jenže, ted po roce je s utem opět problém, při studeném startu ej auto dost líné, než se to rozjede, tak to trvá, nemá to sílu, jakmile se to rozjede, tak už je to v pohodě, ale každý první start je děs... Turbo funguje... Když pak třeba někde stojím, tak motor hrozně vibruje a vibrace přenáší do kabiny, co jsem poslouchal, tak v motoru je občas slyšet nějaké zahrastění, jakoby kovové... diag ukazuje běh valců, že 3 fungují správně, ale jeden jede pouze na 703 (ted si nepomatuju hodnotu, asi mm3?) a ostaní jedou na 732(mm3)?. Byl jsem s tím na reklamaci, s tím, že to budou pravděpodobně vstřiky, 3 vstřiky vykazují hodnoty - 2,00mm3 až -4,5mm3, pouze jeden vykazuje hdonotu +4.5mm3 a to není prý vubec správné, jenže servis, který dělal ten motor tvrdí, že to je naprosto v pořádku a tolerance je nějakých -5mm3 a že prý to bude nejspíš vahadlami, či ventily, ale že by museli změřit kompresi a popř ten motor rozebrat. Osobně se mi to moc nelíbí a nemám radost z toho, že po cca 100 000kč za opravy bych jim měl rvát opět další peníze, logicky už není snad ani co opravovat, snad. Nevěděl by někdo nějaké rady, aby se mnou v servisu zase rázně nevyjebali??? Prosím...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator