Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: olej z převodovky
janys
05.04.2011 00:00 - olej z převodovky
99
Ahoj všichni,
Nevíte, čím to je? Při jízdě do kopce v serpentinách mi odněkud cáká převodový olej na podvozek. Tento víkend jsem jel docela svižně z Teplic na Komáří vížku(serpentiny), plně obsazený a ještě naložený . Po zaparkování nahoře docela smrad, protože ten olej cáká i na výfuk!!! Na zástěrce u řidiče i spolujezdce dole vše od oleje. V motorovém prostoru ani stopa. Podobný smrad jsem cítil před měsícem, když vyjížděl na Štrbské Pleso. Při výměně kol (na letní) jsem si nic nevšiml. Pořádně jsem prohlídnul prachovku - nic. Měnil jsem i rozvoďák, kladky, vodní pumpu, olej v motoru.... ležel jsem pod autem a vůbec žádný olej. Tak nevím. Dekl pod motorem byl zaolejovaný akorát pod intercoolerem. Neměl jste někdo podobný problém??? Mám najeto 272000 km, 2,0Hdi, 2001, 5-kvalt.
Mohu ject 1000km a vůbec žádný olej ani neukápne, ale přijdou serpentíny do kopce a je problém na světě. Z kopce taktéž ani kapka. Tak nevím.......
Dík za každou radu!!!!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator