Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy s topením v C5 II - klapky
Pavlik38
26.03.2011 11:16 - Re: Problémy s topením v C5 II - klapky
99
Zdar Pánové
Tak jsem právě dořešil problém s klapkama a můj problém byl ještě o level dál, než to co se tady probírá. Mě ta klapka nejdříve urazila doraz v bedně klimatizéru a potom se teprve logicky ukroutila. V servisu mi oznámili, že to jde opravit pouze výměnou celýho klimatizéru ( i s radiátorama, samotnej plast se nedodává) za 24 000kč. Výměna samotných klapek v tomhle případě nemá cenu, motorek je bez dorazu zase brzy ukroutí. Když mě probrali z infarktu, tak jsem si vzal celou tu bednu domů, že to vyřeším. Bedna je z polypropylénu, který nejde úspěšně lepit, a na svařování je prý ta stěna příliš slabá. Tak jsem se chopil pilky na železo a vyrobil oba dorazy ze zbytku jaklu. Provrtal a prošrouboval jsem je skrz bednu a podlepil tmelem na plasty. Nevypadá to úplně echt, ale tohle už se snad neurve. Nechal jsem tam dát nový zesílený klapky a zaplatil jsem servisu za klapky, práci, výměnu chladící kapaliny a doplnění klimy 9 200kč. Kdybych nebyl línej a udělal to doma, stálo by mě to jen 1 700kč za klapky a nemusel bych vypouštět topení a klimu. Holt chybama se člověk učí (pokud je přežije).

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator