Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: motor nejde do otáček
Mikra
25.01.2011 16:13 - Re: motor nejde do otáček
99
milanp napsal(a):
Zdravím a omlouvám se pokud to je již někde na df napsáno ale já to nenašel. Motor pokud je studený reaguje perfektně na plyn a jde v pohodě do otáček. Po zahřátí točí do 2000 -2500 otáček ale vypadá to jakob mě někdo držel, reaguje strašně pomalu. Při vyřazení jde maximálně do 3500 otáček ale strašně pomalu. Pokud zhasnu a znovu nastartuji funguje zase chvilku normálně a pak zase nic. Palubák nic nenapíše. Dá se něco udělat bez diagnostiky? Nebo je někdo poblíž kdo ji má a umí s ní dělat? Nedovedu si představit že bych takhle jel až do Olomouce.

No já jsem takhle jel až do Olomouce - připomínalo to Oktávku ze šedesátých let. Nakonec se to upravilo samo automatickým vypálením FAP. Nikdy bych nevěřil, že se to může tak moc projevit. Ale je fakt, že před tím mi v autorizovaném servisu šáhli diagnostikou na nastavení, při tom vynulovali počítadlo km a dojezd mi v tu chvíli ukazoval při polovině nádrže asi 1300 km. Asi to mělo vliv na zapnutí automatického vypálení FAP a přidalo se i počasí, že jsem týden jezdil na ledě jen s takovým lechtáním plynu. Potom, při rychlejší jízdě na suchém asfaltu se zaplo čištění FAP a pak najednou auto uhánělo jako zamlada. Ale narozdíl od tebe jsem nepozoroval rozdíl mezi studeným a teplým motorem. A z vlastní zkušenosti vím, že palivový filtr je sviňa a vyplatí se ho měnit častěji. A to stojí co to stojí.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator