Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zamrzlé zadní kola...
Leonidas.1
18.12.2010 08:37 - Zamrzlé zadní kola...
99
Zdravim všechny,
stalo se mi, že při pokusu odjet z práce mi zůstalo "zablokované" (zamrzlé) zadní kolo - houpal jsem s autem dopředu a dozadu a nic - kamarád do něho párkrát kopl a povolilo to... popojel jsem cca 15 km bez problému, ale po zastavení na 5 minut kolo znovu zamrzlo - po opětném "odtržení se mi to stalo znovu ale už zamrzli kola obě - zadní...
Celé jsem to v garáži rozebral a vyčistil - v třmenech byl docela bordel/led - myslel jsem, že to pomůže ale druhý den mi to zamrzlo znovu. Auto jsem dal tedy do servisu ke známému, který nejdřív volal když to rozebral, že tam jsou v háji nějaké "prachovky" a kvůli tomu, že to zamrzá - že se tam tudy dostala ta voda... Pak mi ale volal znovu s tím, že prachovky se samotné neprodávají a že musím vyměnit celé třmeny které stojí 3900,- Kč na jednu stranu. Jsou prý 2 pístové a jednopístové - já tam mám ty 2 pístové samozřejmě ty dražší...
není na to nějakej "ofuk" jak vyměnit jen ty prachovky? Ještě volal, že jsou v hajzlu i brz.destičky a že by bylo je dobré vyměnit taky - pak ještě na těch třmenech jsou krycí plíšky a ty jsou taky v hajzlu...no suma sumárum oprava auta se vším cca 12000,- Kč což je M A S A K R teď před vánocema....

Poradí někdo?? díky všem za jakoukoliv radu...
Leon

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator