Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Potkaný motor 2.2HDI
macman
24.10.2010 14:25 - Re: Potkaný motor 2.2HDI
99
Takže už mám komplet složený motor, potřebuju už jen dotáhnout vstřiky, tak vymýšlím nějaký přípravek na ty obrácené torxy.. Po udělání rozvodů jsem motor protočil a zjistil, že první válec nemá tlaky.. Naštestí mi při montáži sklouzlo vahadlo z výfukového ventilu, takže jsem jen sundal ventiové víko a vahadlo nacvakl na ventil.. Nyní lze motorem otáčet, nikde žádné podivné zvuky a všechny válce tlakují..

Na vačky jsem zvědav, jestli jsou OK, nicméně dokážu sehnat fungl nové vačky za 3200,-/ks bez DPH.. Pokud budu donucen vačky měnit a budu mít k dispozici novou a špatnou vačku, tak nechám od známého v dílně udělat přípravek na kontrolu vaček.. Dělají v práci montáže automatických převodovek a mají solidní technické zázemí na kontrolu podobných věcí...

Nemáte někdo na prodej z okolí Phy, MB, NB, ME kryt rozvodů, konkrétně se mi jedná o spodní díl u kliky.. Mám ho rozteklý.. a nevím jestli vydržím do ponděli nějak do ND Citroena..

Trochu mám strach startovat motor bez zakrytých rozvodů.. začínám mít z rozvodů fobii..

macman

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator