Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zaseklé přední brzdy, zatuhlá ruční brzda, přibržďování / C5 I, II
pepik
09.09.2010 12:50 - Re: Zaseklé přední brzdy, zatuhlá ruční brzda, přibržďování / C5 I, II
99
Tak pánové, já taky dělal ručku. Po čtyřech letech mi popraskala guma na bovdenech a po zimě přestale brzdit. Zadřený lanko v trubičce. Koupil jsem nové lanovody cca 1ks 1560 a šel na to. Bohužel nešly vytáhnout ven a tak jsem demontoval celé trubičky.............strašná páce. Ale to jsem ještě nevěděl co mě čeká, lanko nešlo ani z jedné trubky vytáhnout. Musel jsem ho přestříhnout a uvnitř zůstala ta bílá část. Zkoušel jsem jí vypálit, prostrčit drátem..nic nepomohlo. Volal jsem do citoena do Benešova, tam je neměli, prej do tří dnů budou a chtěli za ně 2400 za obě za dvě trubičky????????????
Proto jsme je s kamarádem vyrobyli z topenářských polotvrdých měděných trubek 12mm průměr a ono to funguje. Dovnitř jsem nacpal spousty vazelíny a moje přecevzetí je nastříkat tam alespoň jednou za půl roku nějaký ten olejíček. Tak zatím čau a ručce na C5-ce zdar

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator