Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Mám svého prvního Citroëna!!!
zdenek1214
07.09.2010 22:16 - Re: Mám svého prvního Citroëna!!!
99
Mám tak 1.6 HDI, r.v. 2005. Rozvody by se měli dle sdělení značkového servisu měnit při 160 tis. km. Fap při 140 tis. km a vůbec je nezajímá zda je zanesený. Prostě ho vymění při servisním intervalu, který je u 1,6 20.000 km. A vyplázneš cca 24.000 Kaček. V Peugeotu Fap dělají až dá hlášku diagnostika a stejně tak doplňují Eloys. Auto si prostě řekne. Jsem s tímto Citroenovským systémem nespokojený a tak přestanu jezdit na pravidlené živení opraven a rozvody udělám jinde. Fap mi už zalzlobil - v Citroenu nevyřešili - nechal jsem ho dle návodu tady v klubu vyčistit Vapkou a nepomohlo to. Peugeáci zjistili vydné teplotní čidlo a oprava stála do 2.000 Kč. Od té doby je klid. Jó ten servis Citroen je MiNiMo Karlovy VAry a už se bráním k nim zajet. Možná ještě přežiju výměnu filtrů při 120 tis. km a tím to zvadne. Stejně mi nechtějí uznat záruku na karoserii. Ale to jinde. Přeji Ti hodně pohodových kilometrů. Já jsem moc spokojený a auto fakt nežere. Jen nevěř počítači a vypočti spotřebu z kilometrů a tankování - budeš tak 0,7 litru výš. I tk je to super natakovej kočár. Zdeněk

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator