Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: První nastartování a chcípne po druhé OK / C5 I 2.0 16V
majkl275
11.08.2010 08:55 - Re: První nastartování a chcípne po druhé OK / C5 I 2.0 16V
Za?iato?n?k
ahoj taky jsem měl stejný problém. Nesledoval kdy mi to začalo, ale až po diagnostice jsem přišel na to, že se mi před 2 měsíci ,,roztrhal" na cestě klínový drážkovaný řemen. Jelikož žádný servis v okolí neměl řemen na skladě, tak jsem zkusil dojet domů. Ssamozřejmě nešlo dobíjení a tak jsem vše vypnul a každou chvíli pozoroval na panelu hlášky dobíjení fault, aibarg fault...... Pár kilometrů od domu se nakonec baterie zcela vybila a museli mi dovézt druhou baterku. Auto teplé nastartovaloo a já dojel domů. (ovládání motoru se ale přeplo na nouzový režim) Následně další dny ráno motor naskočila a chcípl. pomohlo až když jsem při startu prošlápl plynový pedál. Auto jelo, ale když jsem třeba zastavil na křižovatce a následně potřeboval výkon, tak se motor jakoby zadusil a nejel třeba 5 vteřin( a to už mě dojelo vozidlo jedoucí po hlavní). Slabý výkon to mělo i do kopce. Když mi to přeplo na plyn tak již to jelo v pohodě. V servise mi potom na diagnostice řekli, že jsem tam měl 3 dočasné závady.Takže dle mého názoru mᚠovládání motoru přepnuté do nějakého nouzového režimu. Než půjdeš do servisu, tak nejdříve zkus odpojit baterku, sešlápni brzdu, ay jsi vybil zbytkové napětí, nech vozidlo minimálně hodinu v klidu stát a následně zapoj baterku. Pokud to nepomůže zajdi na diagnostiku.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator