Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vačkové hřídele 2,2 hdi
jruze
07.08.2010 23:26 - Re: Vačkové hřídele 2,2 hdi
U??vate?
komar napsal(a):
Děkuji těm co mi nabídli pomoc a poslali plánek . Jinak potkaný to už mám po druhý poprvý hned jak se to koupilo a ne mojí vinou opět borci z autorizovaného servisu při rozvodech se asi nemění vodní pumpa .
Stačilo vyměnit vahadla najel jsem na ně asi 80000km A ted se mi bohužel namotal klínák do rozvodů . Tak uvidíme kolik ted najedu Chápu že ti co mají servis by to rozebrali do šroubku Ale praxe je trošku jiná

Ventily to na 90% přežijí,ale ránu dostaly,zdvihátka vždy KO(sací) , - no a vačky? ty zubatý kolečka nejsou zajištěné z důvodu ochrany pístů a ventilů-na 90% se pootočí(tam záleží tak trochu na rychlosti)teď je otázka o kolik a to nikdo nedokáže(tady)změřit-nastavit se to dá,ale pokud se to hne i nepatrně tak to vizuélně nepoznᚠale... (no zkus si označit nové a až se to potká tak se na ty značky podívej.Moje informace je taková že se hnou vždy - proto zn.servis mnění po každé za nové.No a sundat hlavu? - no na svém jsem chtěl tu prasárnu udělat (bez sundání hlavy) dopadl jsem tak že jsem si přidělal práci s nastavením,montáží nástavby a následně jsem tu hlavu sundaval kvůli borbelu(karbonu),který mi tam napadal při demontáži střiků(tomu se nijak neubrání nikdo)A sundání hlavy je záležitost práce + 1000,- těsnění - to je sakra položka....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator