Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kryt řadící páky
Růža
29.07.2010 13:34 - Re: Kryt řadící páky
99
Tak jsem dnes sundaval hlavici řadící páky. Mám tu novější, kde je zpátečka vedle jedničky a potvrzuji co psal jumep, že ji stačí pouze vytáhnout směrem nahoru. Žádné kroucení do stran, jde to celkem lehce.
Sundaval jsem ji, protože mi ten zvedací kroužek, který jistí zařazení zpátečky, zůstával vyset. Po sundání hlavice jsem zjistil, že ten kroužek dře o plast který je nalepený na konci řadičky. Zepředu byl prasklý a zřejmě se časem trochu roztáhl a vyboulený plast pak bránil hladkému chodu.
Od středového tunelu jsem odendal koženku okolo řadičky, vyhákl jsem ocelové lanko z ovládacího kroužku a ten poté silou stáhnul z řadičky. Brusným papírem jsem obrousil boule na tom plastu, který zůstal na řadičce, dokud na něm kroužek hladce neklouzal. Potom jsem zase vše složil a raduji se, jak to pěkně chodí.
Pokud chce někdo vyměnit poškozený chrom na této hlavici, tak ji stačí uvedeným způsobem stáhnout a zespodu se dostane k šroubu, kterým je ten chrom přišroubován.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator