Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
jumep
08.06.2010 13:53 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
Moder?tor
PetrK napsal(a):
Ahoj C5-kari, tak porad lezim v netu a resim jake auto si nakonec koupim. Uz ho nutne potrebuju, dneska jsem si zase musel pucovat od otce Megana s taznym. Dneska jsem potkal v Hodonine 2x C5 break v cerne metalize a pak v bile. Obe vypadali skvele. Asi si dovedete predstavit jak me po tom taboraku na dalnici moje rodina i kamosi odrazuji od C5, ale kdyz ona vypada proste skvele a je "velka" Zacal jsem uvazovat i o Peugeotu 406, myslim, ze maji hodne spolecneho ale C5 to neni Pred chvilkou jsem narazil na zajimavy inzerat z Brna, zitra mu budu volat co si o tom myslite?: .link.
Pokud nebude mit hodne najeto, tak bych se rad prijel podivat. Vite o kvalitnim sevisu s diagnostikou v Brne?


ono podla toho co pise to ma dost vymenene, moze ta cakat spojka a striky .. to je taky odhad

kazdopadne ta cena je zaujimava ak vsetko dokaze vydokladovat s dobrym datumom ze to bolo robene
ak to ma okolo 250t tak by som sa toho nebal (len pocital s tym co som pisal)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator