Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Podivná spojka při prudké akceleraci
mingees
18.05.2010 15:42 - Re: Podivná spojka při prudké akceleraci
99
jj.. četl jsem to a hned jsem to jako možnou příčinu říkal i mechanikovovy a on na to že ano, ale stejně by to nejdřív zkusil odvzdušnit.. ja se moc neutěšuju.. počítam s tim nejhorším.
..je zajímavé, že se to projevuje jen jednou za čas.. skoro jsem si říkal, jestli s tou opravou nemam ještě chvilku počkat až se to bude projevovat pravidelně. V běžném provozu je to v pohodě, dokonce i na dálnici a pak přijde den, kdy to udělá víckrát za sebou. To je cirka jednou za mesíc a pak zas nic... zvláštní.. já snad podezírám už i vliv počasí

jumep napsal(a):
mingees: necitas co pisem?
proste je to bezna zavada RHR motorov a c5 2, bohuzial, nic s tym nespravis a utesovat sa ze je zavzdusnena ... tj bude natlakovana a tlak vzduchu bude odtlacat pritlacak

spojkova sada v citroene je 173E
zotrvak je ale uzasnych 635E
u boba nevidim tie objednacie cisla, ale drobec by ti mohol hovorit tiez to kupuje vsetko teraz a pojdeme mu to menit

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator