Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Čelní sklo / C5
Rafmartin
17.04.2010 11:46 - Re: Čelní sklo / C5
99
Zanzdm napsal(a):
Keďže o týždeň budem musie ís na STK s mojou C5, chcel som si necha opravi čelné sklo, chytil som kameň a mám na ňom prasklinu s asi 5 mm priemerom. V jednej opravovni skiel v NZ mi povedali, že solárne sklá neopravujú, iba vymieňajú. Máte niekto skúsenos s opravou, naozaj nenájdem firmu, ktorá by mi to opravila ? Nechcem meni celé sklo, tá prasklina mi vôbec nevadí vo výhžade, je úplne mimo na spolujazdcovej strane, len mám obavu či prejde STK.

Ahoj. Ked sme mali auto nove (origo atermicke sklo), to bolo ale v januari 2002, tak nam tiez vletel kamienok a urobil maly krater. Isli sme sem .link. Pekne to zaplnili a osetrili, vobec to nebolo vidiet. Na dalsi rok nam vletel bazant do skla, takze vymena bola tak ci tak. Kazdopadne, ked budes menit sklo, daj to niekomu, kto sa v tom vyzna. Raz otec nechal menit sklo v Citroen Harmonia, v Ziari nad Hronom. Ti curaci dali tesniacu gumu naopak. V podstate vsetko fungovalo ako ma, ale pri rychlostiach nad 90 km/h to pistalo a hukalo, neviem ako to popisat. Prajem vela stastia

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator