Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Stržený šroub hlavy motoru
Mamlas
11.04.2010 19:41 - Stržený šroub hlavy motoru
Za?iato?n?k
Ahoj,
kvuli mizici vode jsem sundaval hlavu a dal ji natlakovat a srovnat. Dneska jsem zacal davat motor dohromady, ale kdyz jsem dotahoval hlavu tak jeden sroub hlavy nejde dotahnout. Nelze ho dotahnout tak jako ostatni srouby. Zatim jsem ho nezkousel tocit dal protoze je mi jasne ze neco povoli bud zavit v bloku nebo sroub. Takze budu muset zase vsechny srouby povolit a podivat se na ten jeden kde je problem.
Pred nejakym casem jsem resil neco podobnyho na benzinove xantii pouzitim sroubu vetsiho prumeru (nahodou ho mel kamarad) a vyriznutim noveho zavitu. Akorat u tehda u xantie me netrapilo jestli se to povede nebo ne. Ted nechci udelat neco spatne protoze bych nerad schanel jiny motor nebo blok.
Dat silnejsi sroub a vyriznout novy zavit lze pouzit i ted. Nevite kde sehnat prislusny sroub nebo se musi nechat nekde vyrobit? Je jeste jina moznost jak to opravit? Slysel jsem o pouziti zavitovych vlozek ale na to je potreba nejaka sada.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator