Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chiptuning
jumep
12.03.2010 14:17 - Re: Chiptuning
Moder?tor
1.6HDi by som nikdy nechipoval, je si potrebne uvedomit, ze pred par rokmi taky motor mal 35 - 45kw, teraz ma 80 - to samo hovori o tom na kolko je natlaceny. Dalsia vec je turbo ktore pri tychto 1.6 same o sebe trpi a odporuca sa menit olej v tomto motore po 15000 km a to nehovorim o klukovke a inych castiach ... v lahsom aute kde neni v takej zatazi ten motor je ok, ale v C5 ...

Dalsia vec, co si je potrebne uvedomit, preco to uz rovno vyrobca nerube na taketo hodnoty, pri tej 2.2 starej je to mierne pochopitelne, tam ta krivka je inak stavana a bud sa s nou treba naucit jazdit, alebo si to dat chipnut (ja som volil variantu a) - ale kazdopadne 1.6 chip nie, 2.0 - ak mi nestaci 100kw, nekupujem si C5 v nafte, pripadne si zoberem 2.2 biturbo kde dostanem este nejaku pridanu hodnotu vo vybave.
Tu je ale trend, kupim si socku a potom ju znicim svojimi upravami (vratane chipu, vid uz starsi prispevok na tuto temu) ....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator