Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Pokles vykonu / C5 I 2.2 HDi
vilous
31.01.2010 17:16 - Re: Pokles vykonu / C5 I 2.2 HDi
99
Řeším v jiném vláknu pokles výkonu 2,2 HDI. Jsem domluven na diagnostiku až poleví globální oteplování. ZAtím jsem si prošel podobná vlákna a zaujal mne obrázek v minulém příspěvku. Ta tyčinka mi tam dobře drží, rukou s ní jde dobře hýbat. Při volnoběhu žádná změna a s tím hýbu jak chci. Ale při zvednuté kapotě je od řidiče na ten kloub vidět, tak jsem zkusil od volnoběhu až po mírné přetočení a tyčinka se nehne ani o milimetr. Tuším tedy zradu v tomto, těžko je na motoru nějaká pohyblivá věc, aby se v celém rozsahu otáček nehýbala a když tak zkušený jumep to dává do souvislosti s výkonem.
V šeru ve světlé bundě jsem nezkoumal, kam ta tyčinak mizí dozadu dolů. Takže prosím o info - co je účelem tohoto zařízení a jak to funguje a případně co s tím. Stejně to asi dám fachmanům, ale aspoň mne neutáhnou na vařené nudlu výměnou turba, FAP a EGR a váhy vzduchu - to už by bylo spíš na koupi jiného auta

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator