Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Táhlo sání vzduchu, swirl
alx
17.10.2008 11:56 - Re: Tiahlo na motore
Administr?tor
vcera jsem se stal obeti teto zavady take
Jedu si takhle po dalnici, v "tempomatí" stotricitce si predjizdim kamion a nejakou dodavku a najednou ztrata vykonu a auto zacalo zpomalovat, Zpomalil jsem nakonec az na 80 a chudak kamionak me musel predjizdet.

Ale k veci, provizorne jsem plast opravil nekolika stahovacimi paskami tak sikovne, aby se pouzdro stahlo a nesjizdelo. To se vsak nakonec ukazalo jako neucinne a stejne to upadlo zovu.
Stalo se mi to cca 5km pred prahou na D11.
Takze jsem sjel inhned to Intesysu abych zjistil co to je za dil a cenu. Mohu tedy potvrdit, ze se jedna o cislo dilu 036387 ( .link. ) a prodava se jako celek s membranou, stoji cca 700 CZK.

Ja jsem ho nakonec nekoupil, jelikoz ho za 1. nemeli a za 2. mi bylo receno, ze se da jezdit i bez toho, pouze se musi zajistit, aby klapka nasavani byla porad otevrena. Tzn. ji nejak zafixovat.
Coz jsem udelal a zatim to jezdi normalne, dokonce se mi zda ze ji ziveji .... spotreba se nijak nezvysila, ani nic podobneho, tak uvidim.

Jinak ta plastova "fajfka" s pouzdrem se da z tahla sundat a da se s ni operovat mimo auto, takze ji zkusim doma v klidu nejak sikovne slepit

Jak mi bylo receno, jedna se o celkem castou zavadu u motoru 2,2 HDi a i autorizovane servisy to pry casto resi vyrazenim teto klapky z provozu, tety jejim zafixovanim v otevrene poloze.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator