Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vibrace auta při jízdě
georgis
22.04.2008 17:07 - Re: Vibrace auta při jízdě
99
Zdravím všechny,
jsem totálně bezradný s mou C5. Oc co jde. Neustále mi lehce vibruje volant-asi tak jako by jste jeli po dlážděných kostkách. Dělá to z rychlosti 50 km/hod a více. Když překročím 110 tak se začne třást celé auto a cítim to i v sedačkách. Citroen servis-řešeno 8x = 0. Při poslední návštěvě mi bylo řečeno technikem a to prodám..., samo, že to neprodám, ale evidentně na to sám nestačím. Co už se vyměnilo: obě poloosy, kontrola všech silenbloků, čepů, kontrola házivosti disků (jak letních tak zimních), koupeny nové sady pneu jak letní tak zimní, převáženy pneu tak 12x. Vše k ničemu.
Napadá mě jestli to nemůže dělat převodovka, spojka (mimochodem jednu dobu prokluzovala a pak přestala), dvouhmotový setrvačník, kotouče (zvlněné nejsou, to jsem měl na jiném vozidle).
Když se vypaluje FAP tak zřejmě ABS přibržďuje kola a motor jakoby škube-tarokuje a třepe se brutálně. Musím přidat anebo ubrat aby to přestalo. Je to děs. Help - help.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator